Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Trwa nabór do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Kielcach

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 roku życia. Prowadzi edukację i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, m.in.: oligofrenopedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów, fizjoterapeutów.

Ośrodek organizuje opiekę dzienną od poniedziałku do piątku od 6:30 do 16:00image003

Wychowankowie pracują w małych grupach (do 4 osób) pod opieką nauczyciela i pomocy według wcześniej opracowanego, stałego plany dnia i tygodnia.

Dowóz i pobyt dziecka w placówce jest bezpłatny.

Jeśli Twoje dziecko wymaga indywidualnego podejścia oraz wsparcia w drodze do samodzielności, skontaktuj się z nami, tel. 41 361 47 96. OREW Kielce, ul. Chęcińska 23.

A A A

PFRON nowy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach zaprasza osoby niepełnosprawne intelektualnie z terenu województwa świętokrzyskiego, które ukończyły 16 rok życia do udziału w projekcie „Samodzielni w życiu częścią społeczności – wspieranie niezależnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez rehabilitację społeczną w ramach mieszkalnictwa treningowego” Konkurs 1/2021 pn.”Sięgamy po sukces” współfinansowanego ze środków PFRON.

CZAS REALIZACJI PROJEKTU: 01.05.2022-31.03.2025

            1 OKRES REALIZACJI: 1.05.2022-31.03.2023

W pierwszym okresie realizacji projektu zostanie przyjętych 20 osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Dla uczestników projektu zapewniamy następujące formy wsparcia:

- treningi samodzielności podstawowych czynności dnia codziennego:

Dwutygodniowe turnusy treningowe prowadzone będą w 5-osobowych grupach w Mieszkaniu Treningowym (ul. Sandomierska 126 Kielce)

Budynek przystosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu: 530 204 041

lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go osobiście lub drogą pocztową do Biura Projektu: PSONI KOŁO W KIELCACH ul. Sandomierska 126 Kielce w godzinach 8-18, można również wysłać go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin przyjmowania dokumentów 13.05.2021 r.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie RODO