Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-329 Kielce, ul. Sandomierska 126, tel. 41 30 70 117
email: zk.kielce@psoni.org.pl

A A A

Nazwa Pracodawcy: Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy im. M. Majewskiej

Stanowisko: Nauczyciel

Typ umowy: Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu – 40 godz. tyg.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe pedagogiczne
  • studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • empatia i wrażliwość na drugiego człowieka

Doświadczenie zawodowe:

  • doświadczenie w pracy zawodowej z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie grupowych i indywidualnych zajęć z osobami niepełnosprawnymi zgodnie z podstawą programową oraz IPET
  • Uzupełnianie dokumentacji
  • Prowadzenie zajęć opiekuńczo – wychowawczych
  • Współpraca z innymi specjalistami i rodzicami
  • Pomoc w czynnościach obsługowych (karmienie, ubieranie, czynności higieniczne)
  • Zapewnienie bezpieczeństwa wychowanków OREW
  • Udział w zespołach teraputycznych

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekun do transportu osób niepełnosprawnych

Opis zadań na stanowisku: Pomoc i opieka podczas przewożenia dzieci niepełnosprawnych intelektualnie (w tym niepełnosprawność ruchowa) z domu do OREW. Załadunek i rozładunek wózków inwalidzkich.

Wymagania: Ze względu na charakter pracy preferowany mężczyzna. Dyspozycyjność ze względu na ruchome godziny pracy (35h tygodniowo – umowa zlecenie). Mile widziany kurs pierwszej pomocy.