Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Trwa nabór do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Kielcach

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 roku życia. Prowadzi edukację i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, m.in.: oligofrenopedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów, fizjoterapeutów.

Ośrodek organizuje opiekę dzienną od poniedziałku do piątku od 6:30 do 16:00image003

Wychowankowie pracują w małych grupach (do 4 osób) pod opieką nauczyciela i pomocy według wcześniej opracowanego, stałego plany dnia i tygodnia.

Dowóz i pobyt dziecka w placówce jest bezpłatny.

Jeśli Twoje dziecko wymaga indywidualnego podejścia oraz wsparcia w drodze do samodzielności, skontaktuj się z nami, tel. 41 361 47 96. OREW Kielce, ul. Chęcińska 23.

A A A

image001
24.10.2019r. świętowaliśmy 14 urodziny Klubu Terapeutyczno – Integracyjnego. Jak co roku jest to wspaniała okazja do spotkania naszych klubowiczów, ich rodziców, terapeutów i przyjaciół oraz do wspólnej zabawy. Na naszej uroczystości gościliśmy dyrektora Karola Jacewicza, przedstawiciela kieleckich Wodociągów – firmę wspierającą Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach, który złożył nam serdeczne życzenia. Życzenia otrzymaliśmy również od Zarządu PSONI Koło w Kielach. Wszystkim serdecznie dziękujemy za pamięć, również przybyłym na naszą uroczystość uczestnikom i terapeutom z Mieszkania Treningowego.

Nie zabrakło przysznego tortu no i oczywiście wspaniałej zabawy przy dźwiękach zaprzyjaźnionego z KTI muzyka, którego wspierał nasz fizjoterapeuta.