Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Trwa nabór do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Kielcach

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 roku życia. Prowadzi edukację i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, m.in.: oligofrenopedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów, fizjoterapeutów.

Ośrodek organizuje opiekę dzienną od poniedziałku do piątku od 6:30 do 16:00image003

Wychowankowie pracują w małych grupach (do 4 osób) pod opieką nauczyciela i pomocy według wcześniej opracowanego, stałego plany dnia i tygodnia.

Dowóz i pobyt dziecka w placówce jest bezpłatny.

Jeśli Twoje dziecko wymaga indywidualnego podejścia oraz wsparcia w drodze do samodzielności, skontaktuj się z nami, tel. 41 361 47 96. OREW Kielce, ul. Chęcińska 23.

A A A

image006
26.10.2017r. w KTI odbyła się impreza integracyjna z okazji 12 urodzin Klubu. Kierownik Klubu, Pani Iwona Kozak, serdecznie powitała wszystkich przybyłych. M.in.: Zarząd PSONI Panią Iwonę Godek i Marzannę Wiśniewską, OREW – Panią Edytę Mazur, Sponsora PSONI – Prezesa Wodociągów Henryka Milcarza, oraz Klubowiczów, ich rodziców i terapeutów.

Uczestnicy spotkania obejrzeli przygotowaną specjalnie na tę okoliczność prezentację działalności KTI w 2017r. przedstawiającą ważne wydarzenia ale i codzienne życie.

Był tort, życzenia, słodki poczęstunek przygotowany przez Klubowiczów i terapeutów a przede wszystkim wspaniała zabawa przy dźwiękach muzyki w wykonaniu zaprzyjaźnionego z Klubem Krzysztofa Ziółkowskiego.

Do zobaczenia za rok!