Drukuj

image001Drużyna PSOUU Kielce gościła w Makowie Podhalańskim, gdzie zmierzyła się z WTZ Orzeł Zembrzyce, po ciekawej grze zwyciężyli kielczanie 4:1(0:0) po golach Maćka Sierpińskiego (3) i Pawła Kopińskiego (1).

PSOUU Kielce: Kamil Kochel, Maciek Sierpiński, Kamil Rabiej, Paweł Kopiński, Piotrek Kopiński, Daniel Miernik, Krzysiek Kędracki. W tym ciekawym pojedynku okazaliśmy się lepszym zespołem od faworyzowanego zespołu z Zembrzyc, którzy mają na swoim koncie wiele występów w turniejach i meczach ośrodków specjalnych oraz liczne sukcesy !!! Następnie cała drużyna wspierała Reprezentację Polski+35 z drużyną Halniaka+35. Po zawodach udaliśmy się do pobliskiego Rychwałdu, gdzie w ekskluzywnych warunkach odpoczywaliśmy po wyczerpującym dniu. Następnego dnia zwiedziliśmy Żywiec i wjechaliśmy na ośnieżona Górę Żar. Spędziliśmy wspaniałe dwa dni w sportowej atmosferze.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc Pani Marioli Kochel, Lucynie Machul , Katarzynie Soboń, Szymonowi Siwonia i Tomkowi Peli, a także Januszowi Musiałowi za udostępnienie bezpłatnie busa, Wacławowi Olesiowi za przyjęcie ekipy w Rychwałdzie. Jednak bez pomysłodawcy imprezy a zarazem trenera drużyny PSOUU Kielce – Tomasza Porweta nie byłby tych wspaniałych osiągnięć i wspomnień. Za każdą pomoc i wsparcie dziękujemy!!! Wszyscy bez wątpienia przyczynili się do tak udanego wyjazdu.