Drukuj

PFRON nowy    PSOUU wl logo

W związku z rozpoczętą w dniu 1.04.2021 rekrutacją do projektu „Samodzielni w życiu częścią społeczności – wspieranie niezależnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez rehabilitację społeczną w ramach mieszkalnictwa treningowego” Konkurs 1/2018 pn.” Szansa-Rozwój-Niezależność”, współfinansowanego ze środków PFRON chcieliśmy poinformować, że ze względu na istniejącą epidemią koronawirusa SARS-CoV jesteśmy zmuszeni przeprowadzić rekrutację i diagnozę za pośrednictwem telefonu i internetu.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i odesłanie drogą pocztową na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 16.04.2021 r.

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W celu przeprowadzenia diagnozy będziemy kontaktować się telefonicznie z wszystkimi osobami, które spełnią wymogi formalne. Podczas rozmowy na bazie zadanych pytań ocenimy stopień niesamodzielności, co będzie wyznacznikiem potrzeby uczestniczenia w turnusach treningowych na Mieszkaniu Treningowym. Wszystkie rozmowy będą nagrywane.

Osoby, które nie mają możliwości przestała na adres mailowy wyżej wymienionych pism, jak również te które mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu – 530 204 041.