Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

A A A

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach ogłasza nabór kandydatów na stanowsiko: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagania:

- wykształcenie wyższe fizjoterapii
- specjalistyczne kursy z zakresu pracy z dzieckiem niepełnosprawnych intelektualnie
- dyspozycyjność
- dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

- prowadzenie indywidualnych zajęć z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualnią
- prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 - 18.00

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV i listu motywacyjnego z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Termin składania ofert: 10 maja 2019r.

Kontakt: 41 361-47-96