Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Trwa nabór do Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Kielcach

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy jest edukacyjną, wielospecjalistyczną placówką przeznaczoną dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 25 roku życia. Prowadzi edukację i rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami. Placówka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę specjalistów, m.in.: oligofrenopedagogów, logopedów, psychologów, terapeutów, fizjoterapeutów.

Ośrodek organizuje opiekę dzienną od poniedziałku do piątku od 6:30 do 16:00image003

Wychowankowie pracują w małych grupach (do 4 osób) pod opieką nauczyciela i pomocy według wcześniej opracowanego, stałego plany dnia i tygodnia.

Dowóz i pobyt dziecka w placówce jest bezpłatny.

Jeśli Twoje dziecko wymaga indywidualnego podejścia oraz wsparcia w drodze do samodzielności, skontaktuj się z nami, tel. 41 361 47 96. OREW Kielce, ul. Chęcińska 23.

A A A

PFRON nowy    PSOUU wl logo

W związku z rozpoczętą w dniu 1.04.2021 rekrutacją do projektu „Samodzielni w życiu częścią społeczności – wspieranie niezależnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych intelektualnie poprzez rehabilitację społeczną w ramach mieszkalnictwa treningowego” Konkurs 1/2018 pn.” Szansa-Rozwój-Niezależność”, współfinansowanego ze środków PFRON chcieliśmy poinformować, że ze względu na istniejącą epidemią koronawirusa SARS-CoV jesteśmy zmuszeni przeprowadzić rekrutację i diagnozę za pośrednictwem telefonu i internetu.

Osoby chętne proszone są o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i odesłanie drogą pocztową na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 16.04.2021 r.

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

W celu przeprowadzenia diagnozy będziemy kontaktować się telefonicznie z wszystkimi osobami, które spełnią wymogi formalne. Podczas rozmowy na bazie zadanych pytań ocenimy stopień niesamodzielności, co będzie wyznacznikiem potrzeby uczestniczenia w turnusach treningowych na Mieszkaniu Treningowym. Wszystkie rozmowy będą nagrywane.

Osoby, które nie mają możliwości przestała na adres mailowy wyżej wymienionych pism, jak również te które mają dodatkowe pytania prosimy o kontakt pod numerem telefonu – 530 204 041.