Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 23, tel. 41 361 47 96
email: zk.kielce@psoni.org.pl

Wychowankowie OREW jako kibice
Koroniarze w KTI

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, iż działa już rejestracja internetowa do Ośrodka Wczesnej Interwencji działającego przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach.

Poniższy link przekieruje Państwa do strony logowania.

eRejestracja OWI

A A A

herb woj swiet            PSOUU wl logo

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach zaprasza osoby niepełnosprawne intelektualnie z terenu województwa świętokrzyskiego, które ukończyły 18 lat do udziału w projekcie „Nie wykluczajcie Nas ze społeczeństwa też jesteśmy samodzielni” dofinansowanego w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Świętokrzyskiego z zakresu działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

CEL PROJEKTU:

Zmniejszenie zjawiska wykluczenia społecznego osób z niepełnosprawnością intelektualną poprzez organizację treningów usamodzielniających w ramach placówki mieszkalnictwa treningowego.

Dla uczestników projektu zapewniamy następujące formy wsparcia:

- treningi samodzielności podstawowych czynności dnia codziennego:

*trening samoobsługi, trening ekonomiczny, trening kulinarny, trening gospodarczy, trening profilaktyki zdrowotne, trening instytucji publicznych, trening komputera i Internetu, trening czasu wolnego, trening sportowy

Tygodniowe turnusy treningowe prowadzone będą w 5-osobowych grupach w Mieszkaniu Treningowym (ul. Sandomierska 126 Kielce).

PROJEKT ZOSTAŁ DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO w 2019r.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu:

530 204 041

lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.